•  ЕНЕРГЕТИКА ЕКОЛОГІЯ ЛЮДИНА

СТАЛИЙ РОЗВИТОК ЕНЕРГЕТИКИ

ВІД УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯМ ДО ЕНЕРГЕТИКИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

AddThis Social Bookmark Button

А. В. Праховник, докт. техн. наук.

В Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ») проблемою управління енерговикористанням почали займатися ще наприкінці 60-х років за участю  автора цієї статті під науковим керівництвом заслуженого робітника Вищої школи України, професора Винославського В.

ДО 90-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В.М. ВИНОСЛАВСЬКОГО

AddThis Social Bookmark Button

Рябенко І.С., к.т.н., доц.

14 січня 2010 року виповнюється 90 років з дня народження Заслуженого працівника вищої школи УРСР, Лауреата Державної премії України, професора Винославського Василя Миколайовича, який протягом довгих років був деканом гірничого та факультету гірничої електромеханіки і автоматики Київського політехнічного інституту (27 років ) та завідувачем кафедри (35 років).

Завантажити

ШЛЯХИ ЗНИЖЕННЯ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ ДРОБИЛЬНО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИМ КОМПЛЕКСОМ ВАТ «ПІВНГЗК»

О.О. ХАРИТОНОВ.
 Аналіз енергетичних режимів роботи підприємства і основного технологічного встаткування з метою виявлення та обґрунтування шляхів зниження енергоспоживання основними цехами ВАТ „ПівнГЗК”, необхідних для оптимізації режимів роботи електроустановок і зниження платежів за електроенергію.

Завантажити

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ ДАНИХ КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ В АСКОЕ В УМОВАХ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНИХ МОДЕЛЕЙ ЕНЕРГОРИНКУ УКРАЇНИ

AddThis Social Bookmark Button

О.В. Коцар, канд.техн.наук, К.О.Павленко, студ.

Виконані дослідження та доведена необхідність проведення метрологічних досліджень програмного забезпечення (ПЗ) АСКОЕ з метою забезпечення достовірності даних комерційного обліку шляхом ідентифікації ПЗ.

Завантажити

СТАТИСТИЧЕСКИЙ МЕТОД КЛАСТЕРИЗАЦИИ ВЕЙВЛЕТ – ПРЕОБРАЗОВАННЫХ ГРАФИКОВ ЭЛЕКТРИЧЕСКИХ НАГРУЗОК

AddThis Social Bookmark Button

Волошко А.В., к.т.н., доц.; Лутчин Т.Н., студ.

Рассмотрен метод кластеризации информационных сигналов на основе адаптивного коэффициента отклонения относительно общей выборки значений. В качестве вектора первичных признаков распознавания выбраны значения средней мощности вейвлет - коэффициентов по субполосам.

<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3