•  ЕНЕРГЕТИКА ЕКОЛОГІЯ ЛЮДИНА

Шановні колеги!

Пропонуємо Вам взяти участь у

науково-технічній конференції

"ЕНЕРГЕТИКА. ЕКОЛОГІЯ. ЛЮДИНА", яка відбудеться в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" 24-25 травня 2011р.

Метою конференції є:

спілкування молодих дослідників – студентів і аспірантів – з  питань перспективних розробок та нових рішень в енергетиці сталого розвитку

Передбачено роботу таких секцій:

■   Сталий розвиток енергетики

Ø англійськомовна підсекція

Ø українсько- та російськомовна підсекція

■   Енергоефективні екобезпечні технології та обладнання

■   Управління електротехнічними комплексами.

■   Геотехнологія, екологія та промислова безпека.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Оргкомітет конференції:

Голова комітету, директор ІЕЕ

Праховник Артур Веніамінович, д.т.н., професор, заслужений діяч науки і

техніки України.

Заступники голови комітету:

Денисюк Сергій Петрович, д.т.н., професор кафедри ЕП

Прокопенко Володимир Васильович, к.т.н., професор, перший заст. директора ІЕЕ.

Закладний Олександр Миколайович, к.т.н., доцент, заст. директора ІЕЕ

Члени оргкомітету:

Кравець Віктор Георгійович, д.т.н., професор, зав. кафедри ГТіБ

Дешко Валерій Іванович, д.т.н., професор, зав. кафедри ТЕ

Шевчук Степан Прокопович, д.т.н., професор, зав. кафедри ЕМОЕВ

Лучко Іван Андрійович, д.т.н., професор, зав. кафедри ІЕ

Левченко Олег Григорович, д.т.н., професор, зав. кафедри ОППЦБ

Розен Віктор Петрович, к.т.н., професор, зав. кафедри АУЕК

Калінчик Василь Прокопович, к.т.н., доцент, директор НДІ "Енергія"

Іншеков Євгеній Миколайович, к.т.н., доцент, директор Центру підготовки енергоменеджерів

Ковальчук Артем Михайлович, к.т.н.,  директор ННЦ "Енергетика сталого розвитку"

Відповідальний секретар

Оборонов Тарас Юрійович, аспірант

Технічні секретарі:

Самелюк Оксана Григорівна, студент

Сплавська Валентина Олександрівна, студент

Місце проведення конференції

м. Київ, НТУУ "КПІ", Інститут енерго-збереження та енергоменеджменту, корпус №22, аудиторія 701.

Для участі у роботі конференції необхідно:

Надіслати    поштою  або    е-mаіl на    адресу оргкомітету:

■   заявку  на участь  у  роботі     конференції;

■   текст доповіді

Заявку і доповіді надсилати на адресу:

Е-mаіl: conference_eel@ukr.net, oboronovt@ukr.net;

Факс, тел.: (044) 406 86 43, 456 96 89,

+38 096 995 66 58, +38 097 755 54 19, +38 067 137 70 12,

Адреса: НТУУ "КПІ", ІЕЕ,

вул. Борщагівська,115/3, корпус 22,

м. Київ, Україна, 03056.

Контрольна дата:

20.05.2011 р. - останній термін подачі заявки та інших матеріалів для участі в конференції.

Порядок роботи конференції

24 травня 2011 року

9.00–13.00 – реєстрація учасників  конференції;

13.00 –14.00  – перерва;

14.00 –18.00  – пленарне засідання

25 травня 2011 року

9.00 –18.00 – секційні засідання

Доповіді повинні бути рекомендовані доктором технічних наук або рішенням засідання кафедри

Вимоги до оформлення матеріалів конференції:

1. До оргкомітету надсилаються рукописи українською, російською або англійською   мовами обсягом до 7 сторінок.

2. На першій сторінці вгорі, зліва розмішується шифр УДК.  Нижче  -  ініціали та прізвища авторів

3. Назва організації, місто, країна. Далі -  назва статті (Тіmes New Roman Cyr, розмір 12  рt,   товстий,   вирівнювання   по   центру,  літquot;;ери прописні, переноси не допускаються).

4. Анотація українською,   російською   та англійською мовами, обсягом до 200-250 знаків розміщується зразу ж після назви статті. Кожна анотація    оформлюється    шрифтом       Тіmes New Roman Cyr, розмір 12  рt, курсив, з одинарним міжрядковим інтервалом.

5. Автори надсилають статті та анотації у вигляді файлу у форматі МS WORD (формат - doc), а також 2 примірники тексту, роздрукованого на білому папері формату А4 на лазерному   принтері, шрифт  Тіmes New Roman Cyr, розмір 12  рt,   всі поля – по 2 см., міжрядковий інтервал – одинарний.

6. Доповіді будуть розміщені в електронному збірнику на сайтах: www.iee.kpi.ua,  www.electroprivod.kpi.ua. Доповіді, рекомендовані до опублікування, будуть надруковані у науково-технічному збірнику "ЕНЕРГЕТИКА. ЕКОЛОГІЯ. ЛЮДИНА", інформаційному збірнику «Промислова електроенергетика та електротехніка» ПРОМЕЛЕКТРО та "Віснику НТУУ "КПІ"" серія "Гірництво", які є фаховими з наук за тематикою конференції.

Вимоги до оформлення матеріалів конференції:

1.      До оргкомітету надсилаються рукописи українською, російською або англійською   мовами обсягом до 7 сторінок.

2.      На першій сторінці вгорі, зліва розмішується шифр УДК.  Нижче  -  ініціали та прізвища авторів

3.      Назва організації, місто, країна. Далі -  назва статті (Тіmes New Roman Cyr, розмір 12  рt,   товстий,   вирівнювання   по   центру,  літери прописні, переноси не допускаються).

4.      Анотація українською,   російською   та англійською мовами, обсягом до 200-250 знаків розміщується зразу ж після назви статті. Кожна анотація    оформлюється    шрифтом       Тіmes New Roman Cyr, розмір 12  рt, курсив, з одинарним міжрядковим інтервалом.

5.      Автори надсилають статті та анотації у вигляді файлу у форматі МS WORD (формат - doc), а також 2 примірники тексту, роздрукованого на білому папері формату А4 на лазерному   принтері, шрифт  Тіmes New Roman Cyr, розмір 12  рt,   всі поля – по 2 см., міжрядковий інтервал – одинарний.

6.      Доповіді будуть розміщені в електронному збірнику на сайтах: www.iee.kpi.ua, www.auek.kpi.ua, www.electroprivod.org.ua, www.energysaving.kpi.ua. Доповіді, рекомендовані до опублікування, будуть надруковані у науково-технічному збірнику "ЕНЕРГЕТИКА. ЕКОЛОГІЯ. ЛЮДИНА", інформаційному збірнику «Промислова електроенергетика та електротехніка» ПРОМЕЛЕКТРО та "Віснику НТУУ "КПІ"" серія "Гірництво", які є фаховими з наук за тематикою конференції.

Міністерство освіти і науки України, молоді та спорту

Національний технічний університет України